کلمه کلیدی را وارد کنید

حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست روز یکشنبه 31 شهریور ماه با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت ، رضا رحمانی ،وزیر صنعت و معدن و تجارت و بهزاد محمدی ، مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و جمعی از مدیران ارشد صنعت و با شعار *کسب و کار جهانی * آغاز به کار کرد.نمایشگاه ایران پلاست با هدف بهبود فضای کسب و کار و حضور هر چه بیشتر صنایع تکمیلی پتروشیمی در بازارهای جهانی به عنوان بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در خاورمیانه از 31 شهریور ماه تا 3 مهر ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

570 شرکت داخلی و 35 شرکت خارجی در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست شرکت کرده اند و 12 هیئت از 10 کشور خارجی و 14 کشور مستقل از این نمایشگاه بازدید کردند. معرفی توانمندی های شرکت های تولید کننده و دانش بنیان ، برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی در زمینه صنایع تکمیلی و امضای قرار داد های همکاری میان شرکت های فعال پتروشیمی از برنامه های اجرا شده در این نمایشگاه می باشد.

شرکت سروش پلاستیک سینا پارس جزء 570 شرکت داخلی مشارکت کننده در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست می باشد . خدا را شاکریم که بار دیگر توانستیم میزبان شما همراهان گرامی باشیم و از حضور و استقبال بی نظیرتان سپاسگزاریم.

 

 

ارسال نظر