کلمه کلیدی را وارد کنید

رسالت اخلاق کاری و حرفه ای خانواده سروش پلاستیک

رسالت اخلاق  کاری و حرفه ای خانواده سروش پلاستیک

ما به عنوان خانواده سروش پلاستیک با پاس داشتن ارزشهای انسانی به عنوان یک رویکرد مهم و با اتکاء به همت تک تک همکاران رسالت تعالی بخش خود را بر این باور استوار نموده ایم که :

۱. با بکارگیری همه ظرفیت ها  امکانات و توان عملیاتی و در چارچوب قانون در جهت تقویت تولید ملی و ارتقای بهره وری که نهایتا سر بلندی نام ایران را به همراه خواهد داشت  ؛خواهیم کوشید.

۲.در هر شرایطی حقوق مشتریان خود را محترم شمرده و همه تلاش خود را در جهت  ارتقای رضایتمندی ایشان به کار خواهیم بست.

۳.همکاران خود در خانواده سروش پلاستیک را بزرگترین ثروت خود پنداشته و در جهت توسعه ؛آموزش و زمینه سازی افزایش نشاط و انگیزه ایشان برای ساختن ایران عزیز تلاش خواهیم نمود.

۴. کیفیت را در همه فرایندهای خود به عنوان یک اصل اساسی مورد اهتمام قرار داده  و از هر تلاشی در جهت بهبود مستمر این مهم دست برنخواهیم داشت.

۵.در فرایند تولید وتوزیع خود ضمن استفاده از مرغوبترین مواد اولیه ؛حفظ موازین بهداشتی را در جهت سلامتی مصرف کنندگان در سر لوحه امور خود قرار خواهیم داد.

۶.محصولی را تولید خواهیم نمود که هر نوع نیاز مشتریان خود را با هر سلیقه ای  و هر قدرت خریدی برآورده نماییم.

۷.فروش و توزیع خود را به گونه ای مدیریت خواهیم نمود که دسترسی مصرف کنندگان در هر منطقه و هر شهری به محصولات سروش پلاستیک فراهم گردد.

۸.در جهت تولید محصولات با کیفیت ؛افتخار ما این خواهد بود که از مواد اولیه ایرانی و نیز توان فنی داخلی بهره جسته ایم.

۹.با توسعه بازارهای  خود فراتر از مرزها و با ارائه محصولات با کیفیت سعی خواهیم کرد سفیری لایق برای توانمندی و عزت نام ایران باشیم.

۱۰.رقبای خود را در هر سطح و جایگاهی به عنوان یکی از ارکان رشد وتعالی خود محترم می شماریم و از تخریب و تضعیت آنان به هر نحو دوری می جویم.

۱۱.توزیع کنندگان  محصولات  خود را شرکای تجاری خود دانسته و با مدیریت صحیح در فرایند قیمت گذاری ؛فروش و عرضه محصولات خود؛تلاش خواهیم نمود به جهت حفظ منافع شرکای تجاری خود؛ بستری مناسب برای رقابت سالم فراهم آوریم.

۱۲.تلاش خود را در مسیری افزون خواهیم نمود که فارغ از تولید محصول با کیفیت؛ محصولی را به بازار عرضه نماییم که حاصل اندیشه ورزی همکاران ما در خانواده سروش پلاستیک باشد.بنابراین در جهت عرضه محصولی که دارای پشتوانه فکری است ؛همواره از صاحبان فکر و اندیشه ؛تخصص و مهارت با افتخار بهره خواهیم جست.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               خانواده سروش پلاستیک